O FIRME » GALLO

Gallo

Firma Gallo je výhradným zastúpením firmy Cyklos pre Slovenskú republiku. Predajom zariadení pre tlačiarne, knihárne, copycentrá, grafické štúdia a kancelárie sa zaoberá od roku 1996.Za obdobie 20 rokov sme vybavili viac ako 320 spoločností 495 zariadeniami spoločnosti CYKLOS. Tieto skutočnosti nasvedčujú tomu, že s uvedenými zariadeniami máme množstvo nielen teoretických, ale aj praktických skúsenosti.

Naši obchodníci sú pripravení Vám kedykoľvek poradiť pri výbere vhodného zariadenia pre Vašu prevádzku podľa Vašich nárokov. Zariadenia z našej ponuky Vám predvedieme v našom predvádzacom centre. Servis produktov a dodávky náhradných dielov zabezpečujeme vlastnými vyškolenými technikmi.

Sme radi, že Vám môžeme ponúknuť ucelený sortiment firmy Cyklos a veríme, že prispejeme k obohateniu ponuky na našom trhu a pomôžeme našim zákazníkom riešiť problematiku výroby a následného spracovania tlače.

 

Súčasná firma

V roku 2007 sme dokončili výstavbu nového vlastného sídla s administratívnym zázemím, skladom, servisným strediskom a showroomom kde si môžu záujemci o zariadenia pozrieť a odskúšať ponúkané produkty priamo v prevádzke.